Kochamy Jamniki

Forum dla miłośników jamników


#1 2013-04-01 10:41:53

JamnikMax

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 10
WWW

Moderatorzy-Informacja

Jak na większości for, i tutaj znajdą się moderatorzy. Lecz postanowiłem na jakiej podstawie:
Pierwszy warunek jest taki, iż na forum musi być zarejestrowanych (nie licząc mnie) przynajmniej 15 osób-tak tak, nie pomyliłem się. 15 osób. Po drugie musi się coś dziać-Forum musi tętnić życiem, bo cóż po moderatorach, kiedy tu pusto? A trzecim warunkiem jest to, że moderator musi być aktywny na forum, wyrażać się kulturalnie, mieć mocne nerwy i cierpliwość.
Ale skąd my weźmiemy te 15 osób? Do tego potrzebna jest mi wasza pomoc. Ja sam nic nie zdziałam-dlatego rozsyłajcie linki do forum gdzie się da, tym przyspieszymy głosowanie. Do tego, jeśli będzie dużo osób, w głosowaniu otrzymacie większą ilość głosów, a głosy są jednym z czynników na jakie zwracam uwagę przy wyborze modów.
Zdecydowałem, że na początku wybiorę 3 moderatorów na okres 2 miesięcy. Jednak w każdej chwili mogę zmienić moderatorów lub jednego z nich.

Pozdrawiam,
JamnikMax


"Być wiernym jamnikowi to niemożliwe,
ale możliwa jest wierność jamnikom."

Offline

 

#2 2013-04-01 11:54:05

Słońcee

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 10

Re: Moderatorzy-Informacja

Ja w tym jestem niezła. Znam się troche na HTML, mam swoją stronę i wgl.
Ale nie wiedziałam, że jesteś chłopcem?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piekielko.pun.pl www.asking-alexandria.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl www.super-bakugany.pun.pl www.lp-ss.pun.pl